A Magyar Nemzeti Levéltár Vas Megyei Levéltára tisztelettel hívja és várja Önt 2014. január 16-án, csütörtökön 17 órára a levéltár előadó- és kiállítótermébe (Szombathely, Hefele Menyhért u. 1.) a
Bethlen Gábor és kora Kiállítás a Magyar Nemzeti Levéltár dokumentumaiból
című vándorkiállítás megnyitójára.
A tárlatot megnyitja: Feiszt György nyugalmazott levéltárigazgató-helyettes