| |
|
|
 |
|
|
Az amatőr fotográfus vasutas, Koczor László |
|
Koczor László egykori MÁV dolgozó megalakulásától, 1958-tól tagja volt a Savaria Fotóklubnak, ahol rendszeresen indult a különböző fotós kiállításokon, pályázatokon. A fekete-fehér felvételeit Voigtländer, majd Chinon 35 F-EE típusú gépekkel készítette és otthon a fürdőszobában hívta azokat elő. A képei közül az Eső után, a Parkőr, a Gól, a Béke és barátság, a Vasút gőzössel címűeket emelhetjük ki.
A Vasi Múzeumbarát Egylet szervezésében létrejött rendezvényen:
Vendég: Morvai Istvánné (sz. Koczor Katalin). Beszélgetésvezető: Bajzik Zsolt levéltáros (MNL Vas Megyei Levéltára). Helyszín: MNL Vas Megyei Levéltára Időpont: 2017. június 14. (szerda) 17 óra
|
|
|
|
|
|
|
|
|